1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Koka konstrukciju maiņa

Koks kā materiāls tiek vērtēts ļoti augstu, pateicoties tā lielajai izturībai, samērā efektīvajām izmaksām, kā arī vizuālajām īpašībām, kas piešķir dabiskumu un skaistumu jebkurai ēkai, kurā ir iekļauti koka elementi.

Koksni izmanto ne tikai kā interjera elementu, bet arī kā galveno sienu balstus mājas būvniecībā, tāpēc koks ir pakļauts arī ārējās vides ietekmei – mitrumam, saules stariem, salam u.c. Visbiežāk bojājumiem tiek pakļauti – dēļu apšuvumi un sānsienas, grīdas, balkona apdare, kā arī nožogojumi, kuri ir veidoti no koka.

Lasīt tālāk: Koka konstrukciju maiņa

Mūru nostiprināšana

Mūris ir īpaša konstrukcijas, kas tiek veidota no atsevišķām nelielām vienībām, kas ir savā starpā īpaši sastiprinātas. Šī konstrukcija ir stabila, stipra un izturīga, tomēr arī šāda veida konstrukcija var tikt pakļauta visādiem bojājumiem.

Viss ir atkarīgs no tā, no kāda materiāla mūris tika uzcelts un savienots, tomēr jo labāk šis mūris tiks nostiprināts, jo ilgāk tas kalpos un nevajadzēs raizēties par tā sabrukšanu un bojāšanos.

Lasīt tālāk: Mūru nostiprināšana

Pamatu pastiprināšana

Ja ēkas pamati vai sienas sāk ieplaisāt vai pat drupt, tad tas ir signāls, ka jāsauc meistari, jo tas var beigties arī ar ēkas sabrukšanu un to neviens negribētu, tapēc jau laikus būtu pareizi veikt profilaktiskus darbus ēkas pamatiem.

Protams, ir iespēja pamatus arī nomainīt (atjaunot) pret jauniem, tomēr atkal tas maksās daudz vairak kā tos laikus salabot, lai nerastos problēmas. Tomēr tass viss ir atkarīgs no tā kādā stāvoklī uz doto brīdi ir Jūsu īpašuma pamati.

Lasīt tālāk: Pamatu pastiprināšana

Monolīto joslu izbūve

Monolīta josla sastāv no dzelzsbetona plātnes, kas tiek izveidota vienā izlējumā. Izlejot betonu vienā lējumā, tas veidojas, kā stipra perimetra plātne, bez liekiem bojājumiem, lūzumiem un vājajiem punktiem un plaisām. 

Lasīt tālāk: Monolīto joslu izbūve

Vairāk rakstu...

  1. Grunts maiņa
FacebookTwitterDraugiem
Copyright © 2012 designdl.wordpress.com | All rights reserved