1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pīto žogu uzstādīšana

Pītos žogus mūsdienās visbiežāk izmanto mazdārziņu, ražošanas teritoriju, lauku īpašumu vai privāto mežu dārzu ierobežošanai. Tā lielākā priekšrocība ir tā kvalitāte un cenas atbilstība, kā arī ērtā un ātra montāža, līdz ar to ir ļoti viegli uzstādāmi un pietiekami elegants risinājums ikvienam.

Lasīt tālāk: Pīto žogu uzstādīšana

Paneļu stieples žogu uzstādīšana

Paneļu stieples žogu lielākā priekšrocība ir tā, ka tie ir ļoti izturīgi, ērti uzstādāmi un piemēroti ikvienu ēku ierobežošanai. Mūsdienās tos visvairāk izmanto industriālo būvju ierobežošanai, kā arī parku, skolu, privātmāju ierobežošanai. Tie sastāv no gataviem elementiem un no tiem iespējams izveidot liela augstuma sētas, savienojot paneļus vienu aiz otra. Līdz ar to īpaši labi izmantot vietās, kur nepieciešami augsti žogi, piemēram, speciālas nozīmes objektu nožogošanai.

Koka paneļu žogu uzstādīšana

Koka paneļu sētas ir ļoti iecienītas mūsu klientu vidū. Tos visvairāk izvēlas privātmāju saimnieki. Koks ir ne tikai videi draudzīgs materiāls, bet to var ļoti labi kombinēt ar citiem materiāliem, un rezultātā iegūt gaumīgu sētas dizaina risinājumu. Koka sētām piemīt ne tikai elegants izskats, bet arī tie izolē skaņu, tie ir ilgmūžīgi un mazāk caurskatāmi. Lai koka paneļu žogs kalpotu ilgi tie regulāri jāuzmana un nepieciešamības gadījumā jāveic remontdarbi (tas nav nekas grūts, nomainīt pāris dēļus vai vienkārši nokrāsot).

Lasīt tālāk: Koka paneļu žogu uzstādīšana

Paaugstinātās drošības žogu uzstādīšana

Vietās, kuras nepieciešama papildus drošība, lai tajā neiekļūtu nepiederošas personas, nepieciešams uzstādīt paaugstinātas drošības žogus. Paaugstinātas drošības žogus visvairāk izmanto spēkstaciju, militāros objektos, ātrgaitas dzelzceļa u.c. ierobežošanai.

Lasīt tālāk: Paaugstinātās drošības žogu uzstādīšana

FacebookTwitterDraugiem
Copyright © 2012 designdl.wordpress.com | All rights reserved