1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Konstrukciju izbūve koka/metāla

SIA MS PROJEKTS meistariem ir liela pieredze jumtu darbos, koka konstrukciju montāžā, jumtu segumu ieklāšanā, noteksistēmu izbūvē. Jumtu darbos ir daudz svarīgu nianšu, ko noteikti vajag ievērot un cītīgi paveikt, lai jumts būtu kvalitatīvs un kalpotu ilgi!

Pēc pieredzes apgalvojam, ka, lai māja Jums kalpotu ilgu laiku, jābūt kārtīgi izbūvētiem pamatiem, jumtam un noteksistēmai - tam piekritīs lielākā daļa pieredzējušu meistaru!

Spāru montāža

Ikviena jumtam ir svarīgi uzstādīt pareizi spāres, jo tālākie darbi ir atkarīgi no tā cik precīzi tās ir uzstādītas. Latojumu parasti veido no latām un dēļiem.

Spāres kopā ar citiem konstrukcijas elementiem veido jumta seguma pamatni. Spāru montāža ir darbietilpīgs un ļoti svarīgs process, tāpēc būtu ieteicams to veikt pieredzējušam un kvalificētam meistaram. 

Konstrukciju remontdarbi

Mūsu firma piedāvā kvalitatīvi un ātri veikt konstrukciju remontdarbus ikvienas ēkas jumtam, kam tas nepieciešams. Remontu veicam gan nesošajām konstrukcijām, gan pašam jumta segumam, neatkarīgi no tā kāda veida ir jumta konstrukcija ( vienslīpes, divslīpju, lauztie jeb mansarda, daudzslīpju u.c.) 

 

 

Siltināšana

Lai ietaupītu siltumenerģiju un arī palielinātu komfortu ēkas telpās, ļoti liela loma ir ēkas konstrukciju, tajā skaitā  jumta, sienu, grīdu u.c. kvalitatīvai nosiltināšanai. Lai jumta konstrukcijas masa būtu mazāka, tāpēc ieteicams lietot pēc iespējas vieglākus siltumizolācijas materiālus. Parasti jumtu siltināšanai tiek izmatoti vai nu ar minerālvati vai akmens vati. Siltinājuma biezums daža tipa jumtiem ir atšķirīgs, vidēji tas ir no 150 līdz 250mm. Siltumizolācijas kārtu visbiežāk ievieto starp spārēm. Visa pamatā ir izvēlēties efektīvus siltumizolācijas materiālus, kā arī pareiza to izmantošana. 

Lasīt tālāk: Siltināšana

FacebookTwitterDraugiem
Copyright © 2012 designdl.wordpress.com | All rights reserved