1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Sienu siltināšana

Viens no svarīgākajiem dzīvojamo ēku būvniecības uzdevumiem ir nodrošināt ekspluatācijas laikā visās telpās optimālu mikroklimatu, izmantojot pēc iespējas mazāk kurināmo materiālu, kā arī darbaspēka daudzumu. Jo labāka būs ēkas konstrukcija, it īpaši ārsienu siltinājums, jo mazāki būs ēkas siltuma zudumi, līdz ar to nepieciešams mazāk kurināmā materiāla, kas visnotaļ ietaupīs Jūsu līdzekļus.

Mūsu uzņēmums pielieto dažādas, daudzu gadu garumā pārbaudītas un efektīvas sienu siltināšanas metodes. Ēkas siltināšana ir viena no svarīgākajām lietām, kas jāizplāno un jāņem vērā ēkas celtniecības un remonta laikā. Ja ēkas siltināšana nav veikta kvalitatīvi, tad siltuma zudumi var būt patiešām lieli. Veicot ēkas siltināšanu obligāti ir precīzi jāizpilda visas tehnoloģiskās prasības un jāizmanto tikai kvalitatīvi materiāli, kuriem ir jābūt atbilstošiem Latvijas būvnormatīviem.

Nepieciešamo siltumizolāciju nodrošina ar labiem siltumizolācijas materiāliem, kuri nesošās konstrukcijas tieši nosedz. Mūsdienās viens no populārākajiem siltumizolācijas materiāliem ir minerālvate un akmens vate.

Ļoti izplatīts sienu siltināšanas materiāls ir arī putupolistirols, ko mēs parasti iesakām pagrabstāvu un cokola siltināšanai. Atcerieties, ka tikai speciālists spēs pareizi novērtēt un ieteikt konkrētajai situācijai visatbilstošāko siltināšanas materiālu. Tas Jums ļaus nodrošināt kvalitatīvu un ilgmūžīgu siltināšanu. Kvalitatīva ārējo sienu siltināšana ļaus Jums ilgtermiņā samazināt komunālo maksājumu izdevumus par ēkas apkuri.


Ieguvumi nosiltinot ēkas ārējās sienas:

  • samazinās izdevumi par ēkas apkuri;
  • ēkas iekšpusē akumulējas siltums;
  • uz ārsienām neveidojas sāls nogulsnes un telpu iekšpusē neparādās sēnītes un pelējums;
  • paneļu ēku šuves kļūst hermētiskākas;
  • uzlabojas skaņas izolācija.

 

 

FacebookTwitterDraugiem
Copyright © 2012 designdl.wordpress.com | All rights reserved