1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Cokolu apdare

Cokols jeb virspamati ne tikai aizsargā ēku no ārējās vides ietekmes, bet, prasmīgi un gaumīgi apdarināts, piešķir būvei tās īpašo noskaņu un “odziņu”. Turklāt ir ļoti svarīgi, ka cokola apdari veic augsta līmeņa profesionāļi izmantojot tikai viskvalitatīvākos materiālus, jo tā kā cokols atrodas pie pašas zemes, laika gaitā tas var tikt pakļauts gan dabas apstākļu radītam kaitējumam, gan arī mehāniskai ietekmei.

Tieši tāpēc iesakām uzticēt šos nebūt ne vienkāršos darbus mūsu speciālistiem, lai galarezultāts būtu maksimāli kvalitatīvs un Jūsu vēlmēm atbilstošs!

Cokolu siltināšana

Veicot ēkas siltināšanas darbus nedrīkst aizmirst arī par cokolu (virspamatu) siltināšanu. Tie atrodas tiešā saskarē ar zemi un ziemā, ja tie netiks kārtīgi nosiltināti, caur tiem aizplūdīs daudz siltuma. Nosiltināti virspamati ne tikai palīdzēs saglabāt ēkā siltumu gada aukstajā laikā, bet arī ļaus Jums ietaupīt naudu, kas tiek izdota par ēkas apkuri. Mūsu speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties vispiemērotākos cokulu siltināšanas materiālus un veiks cokolu siltināšanu un to ārējo apdari, lai tie izskatās labi un neļaus aukstumam iekļūt Jūsu mājā.

Sienu siltināšana

Viens no svarīgākajiem dzīvojamo ēku būvniecības uzdevumiem ir nodrošināt ekspluatācijas laikā visās telpās optimālu mikroklimatu, izmantojot pēc iespējas mazāk kurināmo materiālu, kā arī darbaspēka daudzumu. Jo labāka būs ēkas konstrukcija, it īpaši ārsienu siltinājums, jo mazāki būs ēkas siltuma zudumi, līdz ar to nepieciešams mazāk kurināmā materiāla, kas visnotaļ ietaupīs Jūsu līdzekļus.

Lasīt tālāk: Sienu siltināšana

Apdare ar dekoru

Katrs saimnieks vēlas, lai viņa māja izskatītos labāk par kaimiņa māju un izceltos arī uz pārējo apkārtnes māju fona. Tāpēc mēs piedāvājam veikt Jūsu ēkai apdari ar dekoru. Tādējādi vairs nebūs redzamas nesmukas  sienas un tas, protams, arī uzlabos ēkas kopējo skatu un, aizsargās ēkas sienas no ārējo apstākļu iedarbības. Dekoratīvais apmetums ir pieejams  dažādu veidu. Mūsu meistari izvēlēsies kvalitatīvākos un konkrētajam objektam visatbilstošākos apdares materiālus, tādējādi, garantējot, ka ēkas apdare ar dekoru tiks veikta kvalitatīvi un veiktais darbs būs ilgmūžīgs.

Lasīt tālāk: Apdare ar dekoru

FacebookTwitterDraugiem
Copyright © 2012 designdl.wordpress.com | All rights reserved