1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pamatu

MS Projekts piedāvā Jūsu ēkai veikt pilnu pamatu izbūves ciklu, sākot no būvlaukuma sagatavošanas (augsnes auglīgā slāņa nostumšanas un pamatu rakšanas) un beidzot ar pašu pamatu ieliešanu.
Mēs parūpēsimies, lai pamati būtu pilnībā atbilstoši plānotās ēkas izmēram, grunts tipam un citiem faktoriem, kas pretējā gadījumā varētu veicināt ēkas nosēšanos vai pamatu plaisāšanu.

 

Sienu

Piedāvājam veikt ēku sienu projektēšanu un izbūvi maksimāli īsos termiņos, garantējot veikto darbu augsto kvalitāti. Zinoši speciālisti, sadarbojoties ar Jums, veiks ēkas sienu izbūves plānošanu un projekta izstrādi, atbilstoši visiem mūsdienu celtniecības un drošības standartiem.

Lasīt tālāk: Sienu

Kolonnu

Veicam dažāda veida un formu kolonnu betonēšanu. Izmantojam veidnes, kuras var pielietot dažāda augstuma un diametra kolonnu betonēšanai. Visizplatītākās ir apaļās un kvadrāt kolonnas. Mēs piedāvājam veikt arī nestandarta formu kolonnu betonēšanu, piemēram, sešstūra vai astoņstūra kolonnas. Pēc kolonnu betonēšanas veicam arī to virsmas pēcapstrādi, lai tās būtu pēc iespējas gludākas un skaistākas. Jāpiebilst, ka mūsu izmantotie kolonnu veidņu komplekti ir aprīkoti arī ar darba platformām, tādējādi, betonēšanas darbus veicam atbilstoši visaugstākajām darba drošības prasībām.

 

Pārsegumu

Izgatavojam un uzstādam betona pārsegumus dažādas sarežģītības projektos. Esam gatavi uzņemties pat vissarežģītākos projektus - grūtības mūs nebiedē, tas mums ir kā jauns izaicinājums. Mūsu meistari vienmēr atradīs risinājumu - arī nestandarta situācijās, ar nestandarta risinājumiem.

Lasīt tālāk: Pārsegumu

FacebookTwitterDraugiem
Copyright © 2012 designdl.wordpress.com | All rights reserved