1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Zālāja pļaušana

Ikvienas mājas, neatkarīgi no tā vai tā ir privātā vai daudzdzīvokļu māja, vizītkarte ir sakopta un skaista apkārtējā vide. Gada siltajos mēnešos liela vērība jāpiegriež arī zaļās zonas aprūpei, īpašu uzmanību pievēršot arī zālājam. Lai to saglabātu skaistu daudzus gadus nepieciešams to pareizi un regulāri kopt.

Daudziem cilvēkiem tas sagādā raizes sakarā ar citiem darbiem un aizņemtību, līdz ar to, lai ietaupītu Jūsu laiku un enerģiju, mūsu profesionāļi ar mūsdienīgu tehniku (trimmeriem, vai pļaujmašīnām) veiks visus nepieciešamos apsaimniekošanas darbus tajā skaitā arī zālāja pļaušanu.

Koku, krūmu, zaru apzāģēšana

Viena no svarīgākajām procedūrām ainavu dizainā ir koku, krūmu zaru apzāģēšana. Ne tikai dizainā, bet arī pašu drošībai tas ir svarīgi. Gadījumos, ja ir veci koki, kuru zari var apdraudēt jūsu drošību. 

Speciālisti iesaka šādu atzarošanu veikt regulāri, vismaz vienu reizi gadā (īpašos gadījumos var arī vairākas). Vislabākais laiks ir pavasara sākums, parasti marta beigas, aprīlis. 

Lasīt tālāk: Koku, krūmu, zaru apzāģēšana

Mazgāšana ar "KARCHER"

Jau daudzus gadus mūsu firma izvēlas KARCHER augstspiediena mazgāšanas iekārtas to kvalitātes un kalpošanas ilguma dēļ. Šīs modernās mazgāšanas iekārtas atvieglos darbu ikvienam to lietotājam. Mūsu personāls veiks mazgāšanu nepieciešamajā objektā. Attiecīgi, augstspiediena mazgāšanas iekārtām ir plašs pielietošanas rakurss. Ar tiem var mazgāt ēkas piebraucamos celiņus jeb taciņas, grīdas remonta laikā u.c., kā arī Jūsu mājas jumtu. Ātri un kvalitatīvi jebkurā laikā un vietā. 

Sniega tīrīšana/izvešana

Bieži vien nesagatavoti ziemas sezonai nav tikai paši māju iedzīvotāji, bet arī atbildīgās iestādes par nama apsaimniekošanu. Sniegs un viss ar to saistītais šajā sezona ikvienam rada neērtības. Ņemot vērā šīs neērtības nepieciešama regulāra un savlaicīga sniega tīrīšana un izvešana. To var izdarīt tikai pieredzējuši meistari, protams, jāatceras arī par drošības pasākumu veikšanu procesa laikā. Nebūtu ieteicams (nav atļauts), nama īpašniekam pašam kāpt uz jumta un to tīrīt bez drošības aprīkojuma. 

Lasīt tālāk: Sniega tīrīšana/izvešana

FacebookTwitterDraugiem
Copyright © 2012 designdl.wordpress.com | All rights reserved