1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Koku mizas tapetes

Mūsdienās ļoti lielu popularitāti un pieprasījumu gūst gan “gudrās” (tehnoloģiju ziņā), gan videi draudzīgās (materiālu ziņā) mājas. Vairāk namu īpašnieki izvēlas materiālus, kas nāk no dabas un ir videi nekaitīgi. Viens no variantiem, kā uzlabot vides draudzīgumu savā mājoklī ir veidot neparastu interjeru izmantojot dabiskus materiālus. Šie materiāli labvēlīgi ietekmēs gan Jūs, gan Jūsu viesus, kā arī piešķirs telpām pievilcīgu izskatu. Tos kombinējot kopā ar citiem materiāliem var iegūt patiešam ļoti labu rezultātu.

Lasīt tālāk: Koku mizas tapetes

Marmora plāksnes

Dabiskais akmens ir viens no vecākajiem dekoratīvajiem apdares materiāliem, kuru plaši un daudzveidīgi izmantoja jau tālā pagātnē. Mūsdienās atkal ir liels pieprasījums pēc akmens materiāliem, ņemot vērā šī materiāla augsto izturības līmeni un uzticamību, ka tas kalpos daudzus gadus. Pieaugošo popularitāti arī var skaidrot ar plašo dizaina risinājumu realizāciju, izmantojot akmens izstrādājumus. Tas piešķir Jūsu mājoklim elegantu un mūsdienīgu izskatu.

Viens no dabīgā akmens materiāliem ir marmors, kas izceļas ar ļoti elegantu spīdumu. Pamatā marmora plāksnes var izmantot kā ārējā, tā iekšējā apdarē. Kā piemēram ļoti labi šīs plāksnes kā apdares materiālu var izmantot kamīniem, grīdām, gan virtuves iekārtām, kāpnēm, sienām. Jebkurā gadījumā ļoti plašs pielietošanas spektrs, lai iegūtu modernu un skaistu mājokli.

Lasīt tālāk: Marmora plāksnes

Granīta plāksnes

Granīts ir dabīgs akmens, ar lielu izturību pret temperatūras un klimata izmaiņām, kā arī tam ir liela mehāniskā izturība. Tam ir unikāla struktūra, tas viegli apstrādājams un lielākais pluss nenoliedzami ir tā kalpošanas laiks. Praktiski, izvēloties, piemēram, granīta grīdas segumu, tas Jums kalpos ļoti ilgi un nebūs jāsatraucas par seguma maiņu jau pēc pāris gadiem. Šāda tipa grīdas kopā ar apsildes iespējām (grīdas, kurās iebūvēti sildelementi, kas veido telpās temperatūras sadalījumu tuvu optimālajam) mūsdienās ir ļoti populāras. Līdz ar to šis ir lielisks risinājums ikvienam. Šie ir daži no iemesliem, kāpēc klienti bieži vien izvēlas tieši šo apdares materiālu.

Granīta plāksnes piemērotas gan iekšējai, gan ārējai apdarei. Kā piemēram, granīta plāksnes ļoti labi izskatīsies terases un dārzu celiņu apdarei un kā ideāls risinājums var būt cokola apdarei.

Lasīt tālāk: Granīta plāksnes

FacebookTwitterDraugiem
Copyright © 2012 designdl.wordpress.com | All rights reserved